Kvapiosios dervos, 50gr
search
  • Kvapiosios dervos, 50gr

Kvapiosios dervos, 50gr

9,00 €
Su mokesčiais

Kvapiųjų dervų maišeliai po 50gr iš Brazilijos. 3 rūšys:

-Olibano (Bosvelija/Frankinscensas);

-Breu Branco (baltasis pikis/Brazilijos frankinscensas);

-Estaroque (balzamedis).

Kvapiosios dervos: Olibano (Bosvelija/Frankinscensas)
Kiekis
Paskutinė prekė

 

Privatumo taisyklės

 

Pristatymo sąlygos

 

Prekių grąžinimas

Olibano (Bosvelija/Frankinscensas). Aromatas švelnus, balzaminis su pavienėmis citruso ir kamparo natomis.

Olibano (Bosvelijos) aromatinė derva taip pat vadinama frankinscensu yra plačiai naudojama parfumerijos ir smilkalų gamyboje.
Ši derva gaunama iš Afrikos ir Azijos Boswellia genties medžių. Daug kur naudojama religinėse apeigose.
Evangelijoje pagal Matą 2:11 išminčiai, atvykę iš Rytų Jėzui įteikė trys dovanas: aukso, olibano ir miros. Yra legenda, pasakojanti, kad Romos imperatorius Neronas po žmonos Popėjos laidotuvių metus laiko degino vertingus bosvelijos smilkalus visam Romos miestui.
Frankinscenso dervos deginimas sumažina nerimą ir sumišimą, padeda sutelkti mintis, valo, atpalaiduoja. Taip pat naikina žalingas žmonių, daiktų, gyvūnų, įvykių įtakas. 

Breu Branco (baltasis pikis/Brazilijos frankinscensas). Breuzinho (breu branco) - baltasis pikis - derva, išgaunama iš Amazonės medžių. 

Ši derva yra šventa indėnams, kurie ją naudoja ceremonijose, gydymo ritualuose ir geros energijos kūrimui. Jos gydomosios savybės yra įrodytos moksliškai. Padeda, esant astmai, bronchitui, atminties sutrikimams, veikia raminančiai ir padeda susikaupti. Breuzinho dar vadinama Brazilijos frankinscensu. Tai smilkalai, naudoti švenčiant pirmąsias kunigo José de Anchieta mišias Brazilijoje. Šis religinis renginys paženklino juos kaip Brazilijos ezoterinį aromatą. Breuzinho ekstrahavimas visiškai nekenkia gamtai ir dar daugiau skatina gamintis dervą medyje. Gamintojas Inca Aromas atsakingas už tam tikrą miško atsodinimo zoną, kurioje pasodinta daugiau nei 800 breuzinho medžių.

Estaroque (Balzamedis). 

Estoraque yra vienas seniausių smilkalų, keliomis citatomis minimas dar šventuosiuose raštuose. Tai vienas iš smilkalų komponentų, degintų Mozės. Saldus gėlių kvapas yra stebėtinai malonus, išlaisvinantis gerąsias energijas.

2 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.