"Spalvų jūra" – tai nedidelė šeimyninio tipo parduotuvėlė, kurioje prekiaujame nuosavais įvairių technikų (nertais, megztais, austais, siuvinėtais, rištais ir kitokiais) rankdarbiais. Naudojame tik natūralaus pluošto siūlus: vilną, liną, medvilnę. Turime ir prabangią kašmyro sudėties siūlų liniją. Prekiaujame tiek siūlais, tiek kitais mūsų rankdarbiams naudojamais priedais kaip pvz. sagomis, sinteponu. Asortimentą nuolat papildome ir plečiame.

Šalia nuosavų rankdarbių ir jiems naudojamų medžiagų prekybos, turime kelias kitas prekių grupes, kurių bendras bruožas: natūralumas. Po netrumpai užtrukusių ieškojimų, šiuo metu galime pasidžiaugti atradę keletą tikrai profesionalių ir ilgalaikę patirtį turinčių natūralių smilkalų gamintojų. Pagrindinis mūsų tiekėjas yra Baieido Co., Ltd. iš Japonijos. Šis gamintojas gyvuoja nuo 1657m. Smilkalų formulės perduodamos iš kartos į kartą. Taip pat siūlome ir natūralių smilkalų iš Argentinos, JAV, Brazilijos, Butano. Visos rūšys kruopščiai supakuotos į išskirtinio akį traukiančio dizaino dėžutes, taigi noriai perkamos ne vien pačių smilkalų mėgėjų, bet ir dovanų ieškotojų. Taip pat prekiaujame rištiniais lietuviškos vietinės žaliavos smilkalais, surištais iš savo auginamų ar gamtoje surinktų augalų.  

Parduotuvėje „Spalvų jūra“, esančioje Pylimo g. 36, LT01134 Vilniuje turime ir daugiau įvairių rankų darbo smulkmenėlių, kurių internetinėje parduotuvėje nerodome.

Kiekvienas, vertinantis natūralumą, mūsų parduotuvėje atras kuo galėtų susidomėti!